Podejście DevOps jest logiczną konsekwencją istnienia metod zwinnych: skoro w projektach tworzenia oprogramowania można zwinnie, iteracyjnie i przyrostowo tworzyć aplikacje, to czemu nie wykorzystać tego samego podejścia w działaniu operacyjnym, w trakcie utrzymania oprogramowania? Dodatkowo, nowe technologie (architektura SOA, serwisy i mikroserwisy internetowe, przetwarzanie w chmurze) stwarzają warunki, gdzie ciągłe, nieustające modyfikowanie już wdrożonego oprogramowania, staje się bardzo korzystnym podejściem.
Szkolenie "Agile w Biznesie" pozwoli podjąć decyzję, czy agile to jest coś dla nas i dla naszej organizacji. Nie jest to konsulting, więc nie będziemy rozmawiać o konkretnych przypadkach uczestników szkolenia, ale przedstawimy paletę możliwości i pokażemy wady i zalety poszczególnych rozwiązań.
Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania "czy powinniśmy posiadać 1 czy 20 Product Ownerów", "jak organizować wspólne Sprint Review", "jak podzielić backlog na poszczególne zespoły" lub "czy lepsze są component teamy, czy feature teamy" - zapraszamy na nasze szkolenie.
"Organizacja projektów zwinnych" to odpowiedź na pytania managerów, PM-ów, team leaderów i kierowników o sposób organizacji pracy w nowoczesnym, zwinnym otoczeniu.
Celem warsztatów jest przybliżenie najważniejszych zagadnień prawnych dotyczących tworzenia umów w projektach pracujących w modelu Agile oraz przedstawienie i omówienie praktycznych problemów prawnych jakie wiążą się z ich ochroną w praktyce, a także uwrażliwienie jego uczestników na treść poszczególnych zapisów w umowach w strategicznych obszarach ich dotyczących.
Po szkoleniu każdy uczestnik będzie mógł pełnić obowiązki członka Zespołu Scrumowego, ze szczególnym uwzględnieniem roli Product Ownera. Dodatkowo, szkolenie w pełni przygotowuje ono uczestników do egzaminu Professional Scrum Product Owner (PSPO) organizacji Scrum.org.
Testowanie i zarządzanie ryzykiem są ze sobą blisko powiązane: testy służą do pomiaru prawdopodobieństwa ryzyka (rzadziej - jego konsekwencji), czasem do jego identyfikacji, zawsze - do monitorowania. Wyniki testów są miarą ryzyka zarówno produktowego, jak i projektowego. Samo testowanie jest także, oczywiście, obciążone rozmaitymi zagrożeniami, które warto umieć zidentyfikować, analizować i obniżyć.
Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat komunikacji w zespole projektowym oraz poznanie praktycznych aspektów jej wykorzystania w zarządzaniu projektami. Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z aspektami organizacyjnymi i psychologiczno-społecznymi komunikacji oraz ich wpływem na jakość i efektywności projektów.
Szkolenie pokrywa cały zakres Scrum Guide i przygotowuje uczestników do egzaminu Professional Scrum Developer (PSD) organizacji Scrum.org.
Szkolenie w pełni przygotowuje do zdania egzaminu Professional Scrum Master (PSM) organizacji Scrum.org.
tel: +48 794 930 124
e-mail: biuro@edufuturo.pl
ul. Cybernetyki 4A lok. 174
02-677 Warszawa
Kuduro sp. z o.o.
NIP: 5213934580
REGON: 38950480000000
KRS: 0000911706